Back Novosti Hodočašća u rujnu

Hodočašća u rujnu

crkva_hrvatskih_mucenika_udbina

Hodočašće je putovanje u vjersko svetište, redovito pješice, koje ima prednost pred putovanjem pomoću prevoznih sredstava. Odredišta na koja se hodočasti su obično rodna mjesta ili mjesta umiranja svetaca. Mjesta Gospinih ukazanja su također među posjećenijim hodočasničkim odredištima.  Vjernik koji ide na takvo putovanje je hodočasnik...

UDBINA POSVETA CRKVE HRVATSKUH MUČENIKA

SUBOTA 10 RUJNA 2011.

• AUTOBUS KREĆE IZ JELENJA U 6 SATI, PREKO DRAŽICA, PODHUMA, JEZERA, G. GROBNIKA, KUKULJANOVA, ŠKRLJEVA, KRASICE , PRAPUTNJAKA I HRELJINA
  • SVETA MISA POSVETE U 11 SATI
  • KARTA 100 KUNA UPLATE KOD PRIJAVE U ŽUPNOM UREDU DO 6 RUJNA

SVETA GORA KOD GEROVA
SUBOTA 10 RUJNA 2011.

• AUTOBUS KREĆE IZ JELENJA U 7 SATI, PREKO DRAŽICA, PODHUMA, JEZERA, G. GROBNIKA, KUKULJANOVA, ŠKRLJEVA, KRASICE , PRAPUTNJAKA I MEJE.
  • HODOČASNIČKA SVETA MISA U SVETIŠTU U 11 SATI
  • KARTA 70 KUNA UPLATE KOD PRIJAVE U ŽUPNOM UREDU DO 6 RUJNA

GOSPA ŽALOSNA – MRKOPALJ
NEDJELJA 18 RUJNA 2011.

• AUTOBUS KREĆE IZ JELENJA U 13 SATI, PREKO DRAŽICA, PODHUMA, JEZERA, G. GROBNIKA, KUKULJANOVA, ŠKRLJEVA, KRASICE , PRAPUTNJAKA I MEJE.
  • HODOČASNIČKA SVETA MISA U SVETIŠTU U 16 SATI
  • KARTA 70 KUNA UPLATE KOD PRIJAVE U ŽUPNOM UREDU DO 13 RUJNA